DONIRAJ ZA PSE

Dakle, osim volontera, koji nam znače kao suho zlato, mi ne možemo bez vaših donacija – doslovno Udruga od toga egzistira, nas ne financira ni lokalna (regionalna) ni državna vlast, mi se isključivo financiramo od vas – donatora. Ukoliko nemaš mogućnost pomoći nam volontiranjem, mi smo itekako zahvalni na donacijama (svaka kuna je bitna i ne postoji premala donacija, a mi sve donacije jednako cijenimo).

Donirati možeš na sljedeće načine:

SWIFT: ZABAHR2X

HALOFON: 060 980 980

Cijena poziva 6,25kn It jedan d.o.o. 072700700

Osim financijskih sredstava, uvijek nam trebaju i podlošci (pelene) za štence, igračke za pse (svih uzrasta i veličina), boxovi (kućni ili vanjski), brnjice (svih veličina), piljevina… Sve ostalo po potrebi objavimo na društvenim mrežama i ovdje na webu.

Ne možemo ti dovoljno naglasiti koliko smo zahvalni za svaku i najmanju donaciju jer bez vas nema ni nas, a bez svih nas nema ni njih – pasa!

Od srca ti hvala!

Pročitaj više

Za udomitelje

Udomili ste psa, što sada?

Kako upoznati psa sa mačkom

Pas me ne sluša

Štene mi grize sve po kući

Nema odaziva na opoziv